SMRŽOV, PRODEJ 2 X RD, OKRES HRADEC KRÁLOVÉ, KRAJ KRÁLOVÉHRADECKÝ

4.750.000,- Kč + DPH, je možná výměna za nemovitost v okolí Brna, vše o dohodě s majiteli

Prodej novostavby, dva rodinné domy, které mohou být využity k podnikání i bydlení v obci Smržov, nedaleko Hradec Králové. Kolaudace v r. 2004. Vhodné pro dvě generace, kteří chtějí žít pohromadě, ale respektive každý ve svém RD. Vhodné také jeden RD k bydlení, druhý RD k podnikání, tak, jak je v současné době využíván. Dvě garáže. Vlastní příjezdová cesta. Zahrada postačující k posezení, menšímu zahradničení, venčení zvířat apod. Oplocení. Velice klidné a relaxační bydlení v přírodě a přitom nedaleko, cca 13 km, do centra města Hradec Králové.

Celková plocha pozemku 732 m2, z toho příjezdová cesta 65 m2, RD k bydlení 70 m2, RD k podnikání a zahrada 597 m2.

Dům, který je využíván k bydlení, na foto oranž fasáda: dispozicí 2KK, plocha 70 m2, obývací pokoj propojený s kuchyní, barem a jídelním koutem tvoří volně otevřenou dispozici s výhledem na travnaté okolí, které nebude již v budoucnu zastavěno. Vytápění plynovým kotlem nebo krbovými kamny. Krbová kamna dostačují pro vytopení celého domu. Druhý pokoj ložnice. Technická místnost. Prostorná koupelna s denním světlem. WC. Podkroví, z kterého lze mít místnost pro hosty, šatna apod. Do podkroví chybí přístup, doporučuji dřevěnné točené schody. 

Druhý dům, který je využíván nyní k podnikání, na foto žlutá fasáda: dispozicí 2+1,vytápění plynovým kotlem.

Celková spotřeba energií velmi nízká, nízkonákladové bydlení. Měsíční platby za plyn 800 Kč, za elektřinu 1600 Kč. Voda vlastní studna, ale přípojka obecní vody je do každého domu zavedená, stejně tak přípojka plynu a elektřiny. Odpadní voda je řešená septikem s přepadem do potoka. 

Doporučuji pro dvě generace rodin, kteří chtějí žít pohromadě, ale respektive každý ve svém RD.

Na nemovitosti nejsou žádné dluhy, zástavy, žádná omezení. Profinancování hypotečním úvěrem možné.

Smržov - obec severně od Hradce Králové, východně od Smiřic, jejíž název je zřejmě odvozen od houby Smrže, které se ještě dnes nachází v obecním lese. První dochovaná zmínka o Smržově se datuje rokem 1490, kdy Hošek Střížek z Lužan koupil Smiřice i se sousedním Smržovem. Doložena je účast místních sedláků na selských bouřích v letech 1628 a 1775. Na západní straně návsi se pod staletou lípou nachází zvonička s pomníkem ukřižování z roku 1875. Severně od návsi najdeme Křížovou cestu a pseudogotickou kapličku Neposkvrněného početí z 2. poloviny 19. století.


Informace
  • Typ: Prodej
  • Kategorie: Rodinné domy, Rodinné domy - prodej, Komerční objekty, Komerční objekty - prodej, Chaty a chalupy, Chaty a chalupy - prodej, Vily, Vily - prodej
  • Dispozice: Rodinné domy
  • Cena: 4.750.000,- Kč + DPH, je možná výměna za nemovitost v okolí Brna, vše o dohodě s majiteli
  • Vlastnictví: Osobní
  • Typ objektu: Rodinné domy
  • Obec: Hradec Králové
  • Výměra: 732 m2
  • Stav: Realizováno

Zanechte nám vzkaz

Jméno a příjmení

E-mail

Vzkaz